Facebook Twitter Gplus RSS

Home Etapa V

Etapa V

Clasament Etapa V Motocross CUP, Autostrada A1, Militari, 12 octombrie

Loc/Numar/Nume/Club/Mansa 1/Mansa 2/Total

 

MX65

1 17 Popovici Mario AMC Bogdan  25 25 50
222 Cojanu Aida  Top Cross TCS Otopeni 0 0 0
84 Manta George   Lido Campina 0 0 0

MX 85

1 111 Gradinaru Alexandru Florin   CSM Bucuresti  25 25 50

2 101 Blaga Botond Levente Sugas Sf.Gheorghe  22 22 44
3 31 Stanescu Florian  Top Cross TCS Otopeni   20 20 40
4 33 Stan Iasmina   Vectra Zarnesti  18 18 36
5 93 Losif Petru   Vectra Zarnesti  16 16 32
6 61 Bancila Stefania  Vectra Zarnesti  15 15 30
7 91 Nimat Andrei Vectra Zarnesti 14 14 28

MX2 Junior

1 74 Rosu Alexandu Valentin  Top Cross TCS Otopeni 25 25 50
2 4 Tompa Robert Krisztian  JUNIOR Sugas Sf.Gheorghe  22 22 44
3 94 Tataru Arthur Andrei  Top Cross TCS Otopeni 20 20 40

MX 2

1 210 Corbea Catalin Virgil  Top Cross TCS Otopeni  25 25 50
2 32 Wharton Troy   Zen World  20 22 42
3 222 Cojanu Ionut  Top Cross TCS Otopeni  22 18 40
4 14 Spendier Manfred  Top Cross TCS Otopeni  18 20 38

MX1

1 21 Raduta Adrian Valentin Top Cross TCS Otopeni 25 25 50
2 33 Wharton Dexter  Zen World   22 22 44
3 201 Staicu Ciprian Ionut  Top Cross TCS Otopeni 18 20 38
4 25 Marianov Ciprian  Britmar Campina  20 0 20

MX Vetrani

1 66 Popescu Ciprian  Dual Racing Team Bucurest  25 25 50
2 69 Nagy Daniel  Steaua Gen.Turbo B.  20 22 42
3 60 Enceanu Alexandru  Smart Brasov   22 20 42
4 504 Malusel Ioan Vectra Zarnesti  18 16 34
5 63 Stoeanovic Mihai  Smart Brasov   15 18 33
6 88 Tataru Oleg  Top Cross TCS Otopeni 16 15 31
7 81 Pomana Gabriel  Vectra Zarnesti   14 14 28

MX Amatori

1 58 Rakossy Alpar  CSiki Enduro MX  25 25 50
2 79 Demeter Laszlo   Sugas Sf.Gheorghe   18 22 40
3 27 Constantin Constantin Anghelut   Top Cross TCS Otopeni  20 20 40
4 183 Szilveszter Marton Vectra Zarnesti  22 18 40
5 7 Visoiu Marcel Romeo Lido Campina   15 16 31
6 40 Botoaca Andrei Nicusor  Extreme Adventure Buzau   12 15 27
7 180 Garbacea Alexandru   Vectra Zarnesti   13 13 26
8 201 Tanase Laurentin Mihai Top Cross TCS Otopeni   14 11 25
9 12 Giurgiuveanu Lucian   Vectra Zarnesti   16 9 25
10 94 Moise Ciprian Ionut   Top Cross TCS Otopeni  8 14 22
11 199 Kiss Akos   George Racing Ojdula  10 10 20
12 51 Necsiou Romulus   CSM Moreni   7 12 19
13 777 Benta Cristian   Jitsu Zarnesti   11 8 19
14 30 Chirita Bogdan   CSU Stiinta Bucuresti   6 7 13
15 70 Oproiu Bogdan Robert   Dual Racing Team Bucurest   4 6 10
16 14 Jinga Andrei Catalin   Britmar Campina   5 5 10
17 28 Pall Lehel   CSiki Enduro MX   9 0 9
18 131 Micloi Costin   Top Cross TCS Otopeni  3 4 7
19 91 Muntean Stefan   CSU Stiinta Bucuresti   1 3 4
20 434 Duran Bogdan Ovidiu   Top Cross TCS Otopeni  2 2 4
21 38 Malisevschi Ovidiu Cristian  CSU Stiinta Bucuresti  0 1 1
137 Traistaru Robert Nicolae   CS Dumbravita   0 0 0
26 Alexandru Madalin   Dual Racing Team Bucurest  0 0 0
630 Petrescu Georgeta   Top Cross TCS Otopeni 0 0 0
34 Randag Frederic   Top Cross TCS Otopeni  0 0 0
11 Kelly Daniel Harry   Zen World Husaberg 0 0 0
111 Valsaniou Stefan Florin   Extreme Adventure Buzau 0 0 0
115 Vulpe Costin   Extreme Adventure Buzau  0 0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *